Naše firma Perex servis vznikla v roce 1990 po zániku Kovopodniku města Brna se zaměřením na opravy, servis a prodej automatických praček, žehličů (mandlů) a sušiček.

   

Ze začátku jsme postupně opravami praček získávali klientelu, což vedlo k rozšíření sortimentu o prodej praček, náhradních dílů a dalšího bílého zboží. Na základě naší pružnosti, zkušeností a vstřícného přístupu jsme získali věrnou klientelu zákazníků, kteří se na nás i nadále s důvěrou obracejí.

Přelomovým rokem se stal r. 1999 – 2000, kdy jsme se z pronajatých prostor z ulice Křenová přestěhovali do vlastní a především větší prodejny na Gajdošově ulici č. 46, kde naše firma Perex servis působí dodnes. Vybudování moderní prodejny přineslo další rozšíření nabídky sortimentu zboží a nabízených služeb.

V současné době se naše firma snaží i nadále udržet vysokou kvalitu naší práce a poskytovaných služeb.

Naše firma se věnuje prodeji, záručnímu i pozáručnímu servisu a opravám automatických praček, myček, sušiček. Dále provádíme prodej, opravy a servis průmyslového prádelenského zařízení - poloprofesionálních a profesionálních praček, mandlů - žehličů i sušičů. Ve vlastní prodejně nabízíme našim zákazníkům celý sortiment domácích spotřebičů - velké bílé techniky: pračky, myčky, sušičky, chladničky, mrazničky, sporáky, mikrovlnné trouby,  žehličky, vysavače, varné konvice a také malé domácí spotřebiče – malou bílou techniku, např. mixéry, šlehače, roboty, topinkovače, atd.

Dle požadavků zákazníka vybereme, nabídneme a dodáme také vestavné spotřebiče. Zákazníkům poradíme s výběrem a dodáme také průmyslové – profesionální a poloprofesionální stroje (automatické pračky, sušiče a žehliče prádla).

Jako rozšířený sortiment si na naší prodejně může zákazník zakoupit také filtry do vysavače, odvápňovač pračky a myčky, odmašťovač myčky, dvoufázový čistič pračky, sůl do myčky nádobí, prášek i tablety do myčky, vůni i míčky do sušičky, prášky na praní, tekuté přípravky do pračky, aviváže, namáčecí i bělící přípravky a další koncentrované a ekologické přípravky do domácnosti (značky AEG, Electrolux, WPro, Amway, Miele…).

Naším cílem je spokojený zákazník, a proto se snažíme vyhovět všem jeho požadavkům a přáním.

Snažíme se, aby naše komunikace i přístup mezi námi a zákazníkem, byl vždy na profesionální úrovni. Rádi Vám poradíme, vysvětlíme a zodpovíme Vaše dotazy. Naše zkušenosti, rady, tipy i objektivní názory se snažíme předat dál zákazníkům a věnovat jim tak maximální péči.

Těšíme se na Vaši návštěvu.